Lesnické, stavební a jiné práce v lese

Lesnické práce

Na území Jizerských a Lužických hor a v jejich blízkém okolí provádíme sázení stromků a jejich natírání proti okusu, sekáme příkopy a horské louky. Zhotovujeme oplocenky a jsme schopni zajistit i jiné práce potřebné pro zdárné fungování lesa. Umíme používat systém E-ZAK.

Více

sazeni-stromku
 

Stavební práce

Při realizaci stavebních prací spolupracujeme s firmou Stavoinvest-real s.r.o..

Více

stavoinvest-uvodni

Zhotovení a čištění příkopů, vodních toků a tůní

Provádíme zhotovení a čištění příkopů, vodních toků a tůní. Jsme na to vybaveni speciální mobilní technikou, která se dostane do lesa i bez potřeby rozsáhlého kácení a nezanechá po sobě cesty rozryté tak, že vypadají jako po nájezdu divočáků a nikdo už jimi neprojde.

Více

revitalizace
 

Odstraňování havarijních stavů

Provádíme kompletní odstranění havarijních stavů vzniklých při pádu stromů na komunikace a pozemky. Našim stanovištěm je Bedřichov u Jablonce nad Nisou a tak pro nás není problém do vzdálenosti 25 km šetrně odstranit stromy a nebo jejich části, které spadly na veřejné a nebo soukromé komunikace, pozemky a budovy. Kontaktovat nás můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Více

jcb-hav-stav

Frézování pařezů

Pro frézování pařezů, které zůstaly po pokácených stromech ve vašich zahradách používáme frézu Lumag BSF-15 od firmy Lumag s.r.o., která je velmi šetrná k vašemu trávníku a nepoškodí ho.

Více

fréza
 

Těžba dřeva

Těžební práce provádíme na území Jizerských a Lužických hor a v jejich blízkém okolí. Umíme používat systém E-ZAK.

Více

None