Zhotovení a čištění příkopů, vodních toků a tůní

Zhotovení a čištění příkopů, vodních toků a tůní

Provádíme zhotovení a čištění příkopů, vodních toků a tůní. Jsme na to vybaveni speciální mobilní technikou, která se dostane do lesa i bez potřeby rozsáhlého kácení a nezanechá po sobě cesty rozryté tak, že vypadají jako po nájezdu divočáků a nikdo už jimi neprojde.

Při zhotovování nebo čištění vodních toků a tůní odstraníme nánosy a bahno za pomoci speciální bagrovací lopaty Kranman DS 55 na podvozku Kranman T2000EX (viz foto v sekci Technika), nebo minibagru JCB 8010, který má proměnlivou šířku pásového podvozku. Oba tyto stroje se díky své malé hmotnosti mohou pohybovat i v měkčím terénu a díky svým kompaktním rozměrům se dobře protáhnou mezi stromy.

Z břehů potoků, řek, rybníků a tůní odstraníme dle požadavků majitele i veškeré náletové dřeviny, které přímo na místě podrtíme v našich drtičích a nebo odvezeme a zlikvidujeme podle platné legislativy.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte a my Vám naše možnosti rádi předvedeme v akci na našich zakázkách, které v průběhu roku provádíme.

Ceny těchto prací stanovujeme individuálně a na základě záměru nebo projektu zadavatele včetně prohlídky na místě. Umíme pracovat se systémem E-ZAK.

Naše vybavení si můžete prohlédnout v sekci "Technika".

revitalizace-krajiny

 

Bagrování tůně nad Rudolfovskou hájenkou

tun-1
 
tun-

 

Can Am Outlander 6x6 1000 + Kranman T2000EX s lopatou DS 55

can-am-6x6-kranman-T2000

Nosnost: 2000 kg
Zdvihací síla ramene: 800 kg
Dosah: 4,5 m
Hydrostatický pohon kol vyvážečky

Bagrovací lopata Kranman DS 55

can-am-6x6-kranman-T1650

Minibagr JCB 8010

JCB_8010_minibagr

Minidumper Wacker Neuson DT12

wacker_neuson_DT12
 
 

Odstraňování stromů z koryta řeky

strom-v-rece

 

Štepkovač Lumag Rambo-HC15

lumag-rambo-hc-15